Donedick
http://donedick.dinozoruz.com
Donedick
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
Vuslat...

Kafamı kaldırıp gökyüzüne baktığımda, sample rate'i düşürülmüş bir vocal geliyor kulağıma: "Gerçek dediğin bir tane...". Sanki doğduğum andan beri tanıyorum Burak'ı, Zafer'i, Mostie'yi. Yanlarında hiçkimsenin yanında olmadığı kadar rahat hissederim, her sıkıntımı giderim anlatırım. Tek çocuk olma sendromumu işte bu 3 nefis abiyle yendim. Haklarını ödeyemem. Daha gitarı tutamazken beni çekiştire çekiştire stüdyolara soktular, bana katlandılar. Sevmelerime, aşklarıma, salaklıklarıma herşeyime eyvallah dediler, kol kanat gerdiler, sevdiler. Ben şimdi nasıl bu adamların iyiliğini düşünemem.

Allah beni yaratırken, minik bir iz bırakmış büyüklüğünü hatırlatıcı olarak sağ kulak zarıma, yüksek sese dayanamıyor cızlıyor acıyor. Yaptığımız bu yüksek sesli, sertliğinden taviz vermeyen müziğe pek de uygun değil anlayacağınız. Uzun süre kulaklığım beni korur diye rahattım ancak tek kulakla istediği gibi duyamıyor insan, tat alamamak dikkat dağıtıp dah aalçak sesli oyuncaklar bulduruyor. Korkutuyor. Son dönemde hayatıma giren "ney" ve "hat" dikkatimi, konsantrasyonumu iyice başka yerlere çeker oldu. Ancak yukarda bahsettiğim bu koca yürekli insanlar ağızlarını açıp bir cümle bile etmediler bu rezil halime.

Dedim ya haklarını ödeyemem. İçinde bulunduğum durumda Donedick'e yeteri kadar müzikal katkıda bulunamamaktayım, bu nedenle gurubumuzdaki bass gitar çalma görevini bırakıp, grup kardeşi görevine son sürat devam ediyorum.

Şüphesiz ki Donedick dünyanın en iyi grubudur, bu yüzden dünyanın en iyi bassçısını hakketmektedir, beni değil.


Sinan "rahip" Sekban

[Haberin Eklenme Tarihi: 03.04.2008]

Haberlerin Tamamı >>